Новини

Робота за кордоном: робоча віза D. Частина 1

Популярність роботи за кордоном зростає кожного дня і компанії із працевлаштування Українців відкривають філії за кордоном, тому що це також вигідно! Але яку роботу пропонують за кордоном?


Сьогодні ми наведемо вам приклади роботи у різних країнах Європи і не тільки, розкажемо скільки можна заробляти, чи потрібне вам знання мови та в кінці на вас чекатиме невеликий бонус


Найпопулярніший маршрут серед Українців — це Польща. Основні плюси Польщі в тому, що вам не потрібно вчити мову. Польщі необхідні спеціалісти з України, які окрім самої праці також роблять величезний вклад у ріст ВВП країни.Основні види праці


— фахівець з автоматики;

— покрівельники;

— слюсарі;

— технікі дорожнього виробництва.Для молодих спеціалістів також знайдеться робота у сфера техніки і програмування.Жінки частіше обирають для себе сезонну роботу:

— збирачі ягід та фруктів;

— сфера краси;

— догляд за домашнім господарством та тваринами.


Середня заробітна плата на таких вакансіях від 700 € до 1500 €.Для молодих людей також є робота, в основному це обслуговування:

— офіціант;

— бармен;

— продавець.Для таких робіт знання Польської мови буде необхідним, але і зарплатня разом із бонусами від клієнтів буде значно більша.